meble na wymiar katowice ulanska 11

meble na wymiar katowice ulanska 11

Drewno kojarzy się z kolorem zielony i zodiaku zwierzęta Tygrys i Królik.

Każdy element ma jako pozytywny lub negatywny wpływ na każdym z pozostałych elementów, które zmniejszają albo zwiększenie lub że drugi hallux leczenie element. Efekty te są reprezentowane w twórczym (produkcyjnego) i destrukcyjne cykli.

CYKL TWÓRCZA

Każdy element Creative cyklu tworzy następny element w cyklu. FIRE> Ziemia> METAL> Woda> Drewno> FIRE

Innymi słowy: Ogień tworzy Ziemię, pomagając kurz produkują, Ziemia tworzy metal, pomagając formę mineralną, Metal tworzy wodę trzymając go, Woda tworzy Wood by pomagać rosnąć i drewna tworzy ogień, pomagając spalić.

Destrukcyjnej CYKL

Każdy element destrukcyjnej cyklu niszczy kolejny element cyklu. Na odwrocie tego cyklu jest destrukcyjne. Elementy doprowadzić wrogość, odrzucenie i konflikt ze sobą. FIRE> METAL> Drewno> Ziemia> WODA> FIRE

Innymi słowy: Ogień topi Metal i niszczy go (Metal boli także Ogień), Metal tnie drewno i niszczy go (Drewno dulls również metal), Wood porusza i łamie Ziemi i niszczy go (Ziemia także może pogrzebać drewno), Ziemia absorbuje wodę i niszczy go (woda również może utonąć ziemię) i woda gasi ogień i niszczy go (również Ogień paruje woda).

Co nam to mówi?

Twórczym i niszczące Cykle Elements nam powiedzieć, jak zrównoważyć elementy w przestrzeni poprzez zwiększanie lub zmniejszanie konkretny element. Na przykład, jeśli Twoje miejsce ma tak wiele elementów z drewna, czy pokoju robi się nudne, można ją zmniejszyć przez dodanie metalu (która niszczy drewno). Jeśli chcesz dodać Drewno do obszaru Family swojego miejsca (jak określono za pomocą mapy Bagua) można albo dodać elementy, które dodają element drzewne – kolor zielony, bambus, drewniany stół – lub przedmiotów, które reprezentują Woda element, który tworzy Wood – fontanna, akwarium, miskę krystaliczną wodą.

Cykle również powiedzieć nam, w jaki sposób zwiększyć lub zmniejszyć yin lub yang pomieszczeniu. Na przykład, jeśli w pomieszczeniu jest zbyt yang (zbyt wysokiej energii lub jasne), można zmniejszyć yang zabierając elementy Yang, zwłaszcza ogień, albo przez dodanie yin elementów, zwłaszcza wody.

Zobacz wizualną reprezentację tych elementarnych cykli tutaj.

Twórczym i niszczące Cykle pokazać nam, jak do równowagi yin i yang i pięć elementów. Nawet jeśli tylko zacząć po prostu dodawanie i odejmowanie elementów, zamiast tworzenia i niszcząc je, wykorzystując elementy i ich cykle w naszym życiu i zdobienia pomaga nam stworzyć środowisko, które ustawia nas na skutecznych i szczęśliwe życie.

Artykuł napisany przez: