Chęć odstąpienia od

Chęć odstąpienia od

Większość MLCers przesunie się, nie wszystkie, ale większość. Niektóre z nich będą podejmować działania prawne, ale wiele jeszcze będą grozić, nie funkcjonuje lub nie wspominając o zmianach prawnych. Słowa i obietnice wypowiedziane, jak świadome kłamstwo może być przypadkowa prawdy. MLCers zostawić, często mówią, że to tylko tymczasowo, wrócą. Niektóre znaczą te słowa i nie www.dobrereferaty.pl wiedzą, że tymczasowa więcej, niż ich wyobraźnię, niektórzy chcą, aby ich miał na myśli, ale brak zaufania wewnątrz siebie, a inni używają ich jako słowa ukojenia w dobrej wierze. Prawie wszyscy nie wiedzą o ich szybko jazda na Rowerze emocje i że rozważają za godzinę, dzień, tydzień lub miesiąc, może kilka razy.

Chęć odstąpienia od

Zdrady

Ale to tylko objaw choroby, to często najbardziej bolesne i społeczeństwa. Powieść o relacje, MLCer tworzy więź z drugim człowiekiem. Większość spraw średniej być seksualnej, ale jest ktoś spraw mieć dostęp do Internetu, emocjonalnych spraw lub oglądanie pornografii zamiast. To tylko kilka, które nie oszukują swoich małżonków w tej czy innej formie.

Chęć odstąpienia od

Oskarżać lub Projektowanie

Aby uniknąć introspekcji i odpowiedzialności, MLCer obwinia męża. Często będzie przepisać historię, twierdząc, małżeństwo rozpada się w ciągu wielu lat. Midlifers rzucać oskarżenia: nie Jesteś zły, jesteś w zaprzeczeniu, ktoś, kto jest zdezorientowany, nie mściwy; często wszystkie te rzeczy MLCer podświadomie się czuje.

Zmiany w osobowości i wahania nastroju

Poczucie winy, niepewność i strach wydajność zmienia się nastrój. Możesz czuć, że mieszkasz z maniakalno-depresyjna, – być może, ale kryzys wieku średniego to jako depresja Maniakalna; to nie znaczy, że twój małżonek jest klinicznie diagnozowanym jak afektywne dwubiegunowe. Niektóre zmiany nastroju, co kilka minut, podczas gdy inne mogą ulec zmianie w ciągu tygodnia. Mogą one przejawiać się poprzez gniew, niestarannego zachowania lub bierność. Zwraca na siebie uwagę to, że wydają się innym człowiekiem niektóre lub wszystkie razem.

– autor artykułu