Indyjskie Ślubne Życzenia Rzecz

Organizacji indian ślub? Czy to pańska narzeczona lub narzeczony z indyjskiej rodowód? Podczas wesela, dając ślubne pamiątki również podjęta w indyjskiej kulturze. Z pojęciem ogólnym, ślub w indyjskich weselach są przeznaczone do tego, aby wyrazić wdzięczność i uznanie za czas i wita gości w nową parę. Tyle, ile zrobili wesele niezapomnianym, pary też chcą, aby ich goście wyjadą i na znak wdzięczności za czas spędzony z nimi.

Oto niektóre propozycje dla tradycyjnej indyjskiej ślubnej:

– Przyprawy pakietów – te unikalne i aromatyczne przyprawy używany w kuchni indyjskiej.

– Prezent pudełko kadzidła – ten zestaw podarunkowy przeznaczony jest do wniesienia harmonii i spokoju w rodzinach. Twoi goście będą wiedzieć, co masz na myśli dobrze z dar harmonii.

– Miód banki – to słodkie, jadalne korzyść jest również popularnym prezentem na rzecz Indii.

Indyjskie Ślubne Życzenia Rzecz

– Inne usługi są: wentylator drzewa sandałowego, koraliki pudełko biżuteria, srebrne monety, lub suszone owoce.

– Słoń w kształcie mydło i świece – słoń-to ważny obraz, który jest używany w wielu przypadkach, символизмов i w święta religijne. Jest mydło lub słoń-w formie świecy i ten głupi-dowód przychylności ślubu.

Indyjskie Ślubne Życzenia Rzecz

– Bransoletki – Indyjskie kobiety lubią, aby wyposażyć. Podobne w Bollywood, gdzie kobiety noszą wiele bransoletek lub naszyjników, a nawet skomplikowane nakrycia głowy, ich miłość do takich akcesoriów sprawi, że Twoja bransoletka przyczynia się hitem. Zrobić to jako trudne lub jak urządzone, jak to możliwe, aby zapewnić, że twoi goście płci żeńskiej spodobają.

– autor artykułu